Chip tuning Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW (2024)

Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW

Przedstawiamy przykładowe efekty chip tuningu pojazdu Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- z silnikiem SRT 6.4 468 KM 344 kW.

benzyna rodzaj paliwa

powrót do listy wersji silnikowych Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011-

 • Umów się na wizytę
 • Wydrukuj ofertę

Chip tuning Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW (1)

Pojazd
 • Marka Jeep
 • Model Grand Cherokee
 • Generacja (WK2) 2011-
Osiągi
 • Silnik SRT 6.4 468 KM 344 kW
 • Moc silnika 468 KM
 • Moment obrotowy 624 Nm
 • Informacje ogólne
 • Przebieg modyfikacji
 • Power deck
Zwiększenie mocy w Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW

Przeprowadzimy chip tuning w pojeździe Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW oraz inne modyfikacje pojazdów Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- poprzez aktualizację oprogramowania sterownika silnika. Zajmujemy się tym profesjonalnie od wielu lat, czego dowodem są pomiary mocy pojazdu Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- na naszej hamowni podwoziowej.

Najwiekszy przyrost mocy odnotowuje się w samochodach benzynowych z turbosprężarką, lecz dzięki naszej obszernej wiedzy i profesjonalizmowi potrafimy zwiekszyć moc również w wolnossących Jeep.

Usługa chip tuningu lub innej dowolnej modyfikacji sterownika silnika może być przeprowadzona w jednym z naszych serwisów V-Tuning w Polce lub za granicą. Na każdą modyfikację pojazdu Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW klient otrzyma certyfikat potwierdzający aktualizację oprogramowania oraz 3-letnią gwarancję.

Z uwagi na fakt, iż producenci często zaniżają wartości momentu obrotowego, zachęcamy Cię do pomiaru mocy i momentu obrotowego na naszej hamowni podwoziowej. Po zweryfikowaniu wyniku pomiaru w samochodzie możemy porozmawiać o możliwościach modyfikacji pojazdu Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW.

Modyfikacja oprogramowania w Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW

Modyfikacja odbywa się poprzez złącze diagnostyczne samochodu Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- lub sterownika silnika SRT 6.4 468 KM 344 kW. Oryginalny program jest pobierany z samochodu, a następnie aktualizowany zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Każdy samochód jest modyfikowany indywidualnie, nie używamy "gotowców" i nie wykonujemy modyfikacji "po studencku". Przed modyfikacją każdy pojazd trafia na naszą hamownię, gdzie możemy zweryfikować moc silnika, moment obrotowy oraz rozkład mocy i momentu względem danych obrotów. Dopiero na tej podstawie przygotowywany jest indywidualny program dla samochodu. Po aktualizacji oprogramowania, parametry samochodu ponownie są sprawdzane na hamowni podwoziowej.

Nasze modyfikacje mają na celu nie tylko zwiększenie mocy i momentu obrotowego, ale przede wszystkim optymalizują oprogramowanie. Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW nabiera mocy i elastyczności, a przy tym obniża się jego spalanie oraz zwiększa się kultura pracy silnika.

Power Deck dla Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW

Zadaniem urządzenia Power Deck w samochodzie Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW jest zmiana parametrów odczytywanych przez czujniki samochodu tak, aby sterownik silnika wprowadził korektę ciśnienia doładowania i dawki (lub ciśnienia i pośrednio przez to - dawki) paliwa. Power Deck zmienia więc dwa parametry główne, a nie trzy, jak chip tuning.

Power Deck ma swoje mapy korekt dwóch wymienionych wyżej parametrów i realizuje je stosownie do obciążenia i obrotów silnika, dokładnie w ten sam sposób, jak w chip tuningu. Nie da się rozpoznać podczas jazdy, czy auto ma Power Deck czy przeprowadzany był chip tuning. Niemniej jednak dobrze wykonany chip tuning daje większą elastyczność modyfikacji pojazdu.

Power Deck jest również świetnym rozwiązaniem podnoszącym moc i moment obrotowy w nowych pojazdach objętych gwarancją.

Koszt modyfikacji

Sprawdź cenę kosztu modyfikacji dla pojazdu Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW:

Zobacz cennik

Rezerwacja online

Chcesz wykonać modyfikację w samochodzie Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW? Przejdź umów się na wizytę w central V-Tuning w Leżajsku lub w jednym z serwisów naszej sieci!

Zarezerwuj wizytę w serwisie

604 913 772

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

powrót do listy wersji silnikowych Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011-

Chip tuning Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW

Eko tuning
Stage eko

więcej mocy i momentu,
mniejsze zużycie paliwa

Oryg: 468 KM / 624 Nm Chip: 482 KM / 643 Nm +14 KM / +19 Nm wycena indywidualna

Chip tuning
Stage 1 / Standard

jeszcze więcej mocy
i momentu obrotowego

Oryg: 468 KM / 624 Nm Chip: 496 KM / 674 Nm +28 KM / +50 Nm wycena indywidualna

Extreme tuning
Stage 2 / Stage 3

tylko dla aut, które posiadają
modyfikacje mechaniczne

Oryg: 468 KM / 624 Nm
Przyrost uzależniony
od zmian mechanicznych wycena indywidualna

Power Deck
Stage 0,5

tylko dla aut, które obecnie
są na gwarancji producenta

Oryg: 468 KM / 624 Nm Chip: 482 KM / 643 Nm +14 KM / +19 Nm

Kup produkt w sklepie

UWAGA: Powyższe wartości prezentują szacunkowy przyrost mocy. Realne wartości mogą się różnić.

Często zadawane pytania

Czym jest chiptuning i na czym polega?

Fabryka celowo obniża osiągi silnika, aby zabezpieczyć go przed awarią w wyniku niewłaściwej eksploatacji: bywa zasilany paliwem złej jakości, a używane materiały eksploatacyjne są nie wymieniane w terminie. Ponadto opłaty za samochody w Europie Zachodniej są uzależnione od mocy silnika, stąd większość aut oferowanych na rynku niemieckim ma mniejszą moc niż ich odpowiedniki na rynek japoński czy amerykański - choć mają taki sam moment obrotowy.

Wszystkie zabiegi dokonywane są przez złącze diagnostyczne samochodu lub sterownika silnika. Na życzenie klienta wystawiany jest certyfikat potwierdzający autentyczność programu zainstalowanego w sterowniku silnika a nie wgranie gotowca . Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie z uwzględnieniem życzeń klienta.

Chip tuning – czy warto?

Tak, warto.

Po modyfikacji samochód jest bardziej dynamiczny i daje poczucie bezpieczeństwa np. w sytuacji gdy musimy nagle przyśpieszyć. Poprawnie wykonana modyfikacja skutkuje lepszą dynamiką, wyższą kulturą pracy oraz niższym spalaniem.

Chip tuning – czemu fabryka tego nie robi?

Fabryka do danego silnika wypuszcza standardowe oprogramowanie na którym ten silnik będzie po prostu pracował. Nie są w stanie zaprogramować każdy model który opuszcza fabrykę.

Chce zwiększyć moc w swoim aucie. Od czego zacząć?

Przebieg procesu modyfikacji oprogramowania silnika jest zależny od rodzaju, marki i modelu pojazdu oraz od wymagań klienta.

 • Krok 1
  Przedmodyfikacją należy wykonać diagnostykę dynamiczną na hamowni która pozwoli określić stan techniczny silnika i układu napędowego.
 • Krok 2
  Odczytanie pliku ze sterownika silnika.
 • Krok 3
  Modyfikacja odczytanego oprogramowania w taki sposób, aby było to bezpieczne dla pojazdu oraz spełniało wymagania klienta.
 • Krok 4
  Gdy wszystkie parametry są ustawione prawidłowo, plik jest ponownie wgrywany do sterownika pojazdu.
 • Krok 5
  Sprawdzamy osiągi pojazdu na hamowni podwoziowej, która zweryfikuje efekt modyfikacji.
  Na życzenie klienta wystawiany jest certyfikat potwierdzający autentyczność programu zainstalowanego w sterowniku silnika. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie z uwzględnieniem życzeń klienta.

Na jak duży przyrost mocy mogę liczyć?

Przyrost mocy możemy określić po pomiarze dynamicznym na hamowni, ale zazwyczaj zmieniamy go do wartości bezpiecznej określonej przez producenta. W zależności od marki pojazdu i silnika najczęstsze przyrosty mocy wahają się od 15% nawet do 40%.

Czy jest to bezpieczne dla silnika?

Tak, ale pod warunkiem że będzie wykonany w firmie która się tym zajmuje profesjonalnie i po zakończeniu usługi przekaże klientowi komplet najważniejszych dokumentów w tym gawarancję.

Na co muszę uważać po wykonaniu chiptuningu?

Po wykonaniu chiptuningu nie ma specjalnych zaleceń. Eksploatujemy samochód jak dotychczas.

Czy jest to legalne?

Używamy tylko legalnego oprogramowania z oryginalnego źródła - dzięki temu modyfikowane przez nas pojazdy nie ulegają awariom.

Ważnym aspektem dla klientów powinna być legalność używanego w serwisach oprogramowania. Niestety, klienci często pomijają ten szczegół, a potem borykają się z problemem uszkodzonego sterownika silnika, który może prowadzić do innych, jeszcze poważniejszych problemów: uszkodzenie jednostki napędowej, skrzyni biegów, turbosprężarki itp.

Nasz serwis korzysta wyłącznie z legalnego oprogramowania. Wszystkie nasze narzędzia są licencjonowanie wyłącznie dla naszej firmy. Pochodzenie narzędzi jest oryginalne i jesteśmy pewni, że oprogramowanie pojazdu będzie poprawnie zmodyfikowane, i nie doprowadzi do uszkodzenia pojazdu.

Skąd wiadomo jaka moc jest bezpieczna dla mojego silnika?

Każdy silnik projektowany jest z zapasem wytrzymałości, ponieważ producenci w ten sposób zabezpieczają się przed kosztownymi akcjami serwisowymi wynikającymi z awarii oraz zabezpiecza to silnik przed złym użytkowaniem.

Nasza firma wykonując usługę ustala odpowiednią moc dla danego silnika poprzez kontrolę parametrów pracy silnika. Chip tuning wykorzystuje jedynie rezerwy pozostawione przez producenta pojazdu.

A co ze spalaniem?

W większości przypadków po wykonaniu usługi w naszej firmie spalanie spada o 5 do 10%. Jest to jednak zależne od stylu jazdy kierowcy oraz od warunków w jakich porusza się pojazd.

Zobacz inne silniki samochodu Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011-
Chip tuning Jeep Grand Cherokee (WK2) 2011- SRT 6.4 468 KM 344 kW (2024)

FAQs

How do I add more horsepower to my Jeep SRT? ›

3 Easy Ways To Increase Horsepower In Your Jeep SRT Grand...
 1. Cold Air Intake. A cold air intake is a staple in the aftermarket car community and is one of the first mods many people do. ...
 2. Exhaust Kit. We can't name a car enthusiast who doesn't like a great-sounding exhaust. ...
 3. Throttle Body.
Mar 10, 2022

Can you chip a Jeep Grand Cherokee? ›

Jeep Grand Cherokee chip tuning can be done in two ways - through the OBD2 diagnostic connector or through the engine control unit (ECU). Increasing the power of Jeep Grand Cherokee is done by remapping car engine. There are no worries about compatibility or unstable engine operation.

How much horsepower does the 6.4 SRT Grand Cherokee have? ›

475 hp @ 6,000 rpm

What is a Jeep SRT top speed? ›

On top of that, the Jeep Grand Cherokee Trackhawk has a top speed of 290 mph and the Jeep Grand Cherokee SRT's top speed is 160 mph.

How fast is a Jeep SRT horsepower? ›

Powering the 2021 Jeep Grand Cherokee SRT SUV is a 6.4-liter Gas V8 that makes 475 hp @ 6000 rpm and 470 lb. -ft. @ 4300 rpm. It is mated to a 8-speed Automatic w/OD.

Do Jeep performance chips really work? ›

Facts to Consider Before Installing a Performance Chip

Performance chips may give you power but will also increase your engine's risk of a power failure. Advertised gains by manufacturers often do not match real-life performance. Installing a performance chip would void an existing warranty on your vehicle.

Do Jeep performance chips work? ›

There are plenty of ways that a tuning chip can adjust the settings in your Wrangler's engine to give it more power. From valve timing to fuel mixtures, there are plenty of ways that your Wrangler's performance is governed by the ECU. By being able to tweak the ECU at will, your Wrangler can see some serious gains.

Is it safe to chip tune a car? ›

Safe modification: Unlike other modification options, our performance chip tuning doesn't alter the safety characteristics of your car. After installing a performance chip tuning, your car will remain as safe as it was when it left the factory. This also means that your vehicle warranty will remain active.

How many miles per gallon does a 6.4 SRT get? ›

15 combined

What is the 6.4 SRT specs? ›

Features: 485 horsepower and 475 lb-ft of torque. New engine assembly, not a reman. Includes complete engine assembly with water pump, fly wheel and clutch, front sump oil pan, intake manifold with throttle body, fuel injectors and coil packs.

What does WK2 stand for? ›

Contrary to popular belief, the WK does not stand for anything, it was simply a code associated with the Grand Cherokee by Jeep. Many joke that the WK stands for “Who Knows” which is a good indication of how everyone feels about the WK not being an acronym.

What engines do SRT powered Grand Cherokees have for the WK2? ›

Jeep Grand Cherokee (WK2)
RelatedDodge Durango (WD) Mercedes-Benz M-Class/GLE (W166)
Powertrain
EngineGasoline: 3.0 L Pentastar V6 (China) 3.6 L Pentastar V6 5.7 L Hemi V8 6.2 L supercharged Hellcat Hemi V8 (Trackhawk) 6.4 L Hemi V8 (SRT) Diesel: 3.0 L VM Motori A 630 DOHC V6
21 more rows

What is the top speed of a Jeep WK2? ›

The Jeep Grand Cherokee (WK2) 3.6 V6 Overland 286HP top speed is 206 Km/h / 128 mph.

Can I put supercharger on my Jeep SRT? ›

PROCHARGER SUPERCHARGERS MAKES JEEP SRT GRAND CHEROKEE SUPERCAR QUICK! With nothing more than a bolt-on ProCharger supercharger system that installed in a matter of hours, you can shed nearly 1.5 seconds off your 0-60 time, and absolutely destroy this Jeep's closest competitor.

How to add horsepower to Jeep? ›

1. Upgrade your Air Intake for best bang-for-your-buck. Feeding your motor crisp, fresh air is the key component to getting Jeep Wrangler increase horsepower and torque. With a custom aftermarket air intake pumping massive volumes of air through your system, you'll see improved MPGs and feel more punch at the pedal.

How much horsepower do SRT jeeps have? ›

2021 Jeep Grand Cherokee SRT Review: SUV Muscle

Producing 475 horsepower and 470 lb-ft of torque, the SRT sends its power to all four wheels with the aid of an eight-speed automatic transmission.

How much horsepower does a supercharged Jeep SRT have? ›

Although its naturally aspirated 6.4-liter V-8 is mild compared with the Trackhawk's 707-hp supercharged V-8, it still has 475 horses and 470 lb-ft of torque.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Catherine Tremblay

Last Updated:

Views: 5839

Rating: 4.7 / 5 (67 voted)

Reviews: 82% of readers found this page helpful

Author information

Name: Catherine Tremblay

Birthday: 1999-09-23

Address: Suite 461 73643 Sherril Loaf, Dickinsonland, AZ 47941-2379

Phone: +2678139151039

Job: International Administration Supervisor

Hobby: Dowsing, Snowboarding, Rowing, Beekeeping, Calligraphy, Shooting, Air sports

Introduction: My name is Catherine Tremblay, I am a precious, perfect, tasty, enthusiastic, inexpensive, vast, kind person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.